piątek, 22 grudnia 2017

Świąteczna wymianka u Fenko

Czekałam niecierpliwie aż Fenko ogłosi tegoroczną wymiankę świąteczną. Myślę, że do wszystkich już dotarły paczki i może są ludzie, którzy cierpliwie czekają do świąt z ich otwarciem, ale ja oczywiście do takich nie należę ^^ 
Przybyłam wczoraj do domu, gdzie czekała na mnie paczucha od Agaty, więc od razu się do niej dorwałam :)
Moja ofiara również dostała już swoją paczkę i Justyna pisała mi, że jest z niej zadowolona, co bardzo mnie cieszy. Skoro Justyna już ją otworzyła, to na początek pokażę Wam jaki prezent zrobiłam ja, a potem pokażę co dostałam od swojego Mikołaja.


Starałam się trafić w gust mojej ,,ofiary" co sama zainteresowana bardzo mi ułatwiła :) Największą radość w tym wszystkim sprawia właśnie kompletowanie dla kogoś prezentu.

A co ja dostałam?


Bardzo cieszę się z ,,Komisarza" którego przeczytam jeszcze w tym roku. Dostałam śliczne ręcznie robione bransoletki, słodycze, które w większości już skonsumowałam, pachnącą świeczkę i kozacki kubek w sam raz do dołączonej herbatki. Piękna paczka i jestem bardzo zadowolona z tej wymianki. Agacie serdecznie dziękuje, również za dołączone miłe słowa.
A w przyszłym roku ponownie wezmę udział!

2 komentarze:

  1. Brałam udział w tej akcji już dwa razy. Niestety, w tym roku kompletnie o tym zapomniałam! Trochę mi przykro, ale to przecież nie tragedia. Widzę, że dostałaś piękny prezent. Super! ;)

    Wesołych Świąt! ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo urocza i słodka wymianka muszę przyznać :D

    OdpowiedzUsuń

Drogi Gościu dziękuję za komentarz - wszystkie są dla mnie niezwykle ważne i motywują mnie do dalszej pracy!